1 * hěvzdičkové apartmány v Plzni

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Plzni. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a hostelů přímo ve městě, nebo i v okolí Plzně, kde najdeme města Dobřany, Horomyslice, Třemošná, Tlučná a Rokycany.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 result nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Apartmánový dům Plzeň 

Foto: Apartmánový dům Plzeň
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
87 %

Apartmánový dům Plzeň se nachází v Plzni, 300 metrů od Muzea Škody Plzeň a 700 metrů od vědeckého centra Techmania. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. V několika apartmánech je kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí.


2. Apartmány Slovanská 

Foto: Apartmány Slovanská
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
66 %

Apartmány Slovanská se nacházejí v Plzni, 600 metrů od hlavního vlakového nádraží a 1,5 km od pivovaru Plzeňský Prazdroj a mají veškeré vybavení a bezplatné připojení k internetu.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi (4 dospělí)
person43 - 58 EUR za noc

3. Pilsner Apartments 

Foto: Pilsner Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Pilsner Apartments nabízí ubytování s terasou a výhledem na město v Plzni. ČEZ Arena je odtud vzdálená 400 metrů. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají jídelní část a TV s plochou obrazovkou.


4. Hotel Republika 24 Apartments 

Foto: Hotel Republika 24 Apartments
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
94 %

Hotel Republika 24 Apartments se nachází v Plzni nedaleko katedrály sv. Bartoloměje, galerie Jiřího Trnky a Západočeského muzea. Nabízí ubytování v apartmánech s bezplatným Wi-Fi připojením a vířivku.


5. Apartments & Suites Žlutá Hruška 

Foto: Apartments & Suites Žlutá Hruška
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
95 %

Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází v Plzni, 700 metrů od Galerie Jiřího Trnky i katedrály sv. Bartoloměje. Na místě je bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a soukromé parkoviště.


6. Apartmán Livingstone - Roudna 

Foto: Apartmán Livingstone - Roudna
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán Livingstone - Roudná se nachází v Plzni, 600 metrů od Galerie Jiřího Trnky. Nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má posezení a kuchyňský kout se sporákem a mikrovlnnou troubou.


6 result nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: