Apartmány v Plzni

Potřebujete ubytování v Plzni ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Plzni. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Plzni má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. Apartment U jezera StarStarStar

Foto: Apartment U jezera
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Set in Plzeň, just 3.7 km from University of West Bohemia, Apartment U jezera provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. The accommodation is 4 km from the Josef Kajetán Tyl Theatre.


2. Design Apartments in Pilsen StarStarStar

Foto: Design Apartments in Pilsen
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Design Apartment in Pilsen se nachází v Plzni, 500 metrů od ČEZ Arény a 900 metrů od vědeckého muzea Techmania. Nabízí bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán
osoby45 - 65 EUR za noc

3. Pension Villa Rokycanská 

Foto: Pension Villa Rokycanská
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
82 %

Penzion Vila Rokycanská se nachází v Plzni v Plzeňském kraji, 3,3 km od Západočeského muzea a 3,4 km od Galerie Jiřího Trnky. Nabízí terasu, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma.


4. Appartement Le Bistro 

Foto: Appartement Le Bistro
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Appartement Le Bistro se nachází v Plzni, 100 metrů od katedrály sv. Bartoloměje a 200 metrů od Galerie Jiřího Trnky a Západočeského muzea, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky.


5. Pilsner Apartments 

Foto: Pilsner Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Pilsner Apartments nabízí ubytování s terasou a výhledem na město v Plzni. ČEZ Arena je odtud vzdálená 400 metrů. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají jídelní část a TV s plochou obrazovkou.


6. Apartment Jane 

Foto: Apartment Jane
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Jane se nachází v Plzni, 800 metrů od galerie Jiřího Trnky a 900 metrů od katedrály sv. Bartoloměje. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.


7. Hotel Republika 24 Apartments 

Foto: Hotel Republika 24 Apartments
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
95 %

Hotel Republika 24 Apartments se nachází v Plzni nedaleko katedrály sv. Bartoloměje, galerie Jiřího Trnky a Západočeského muzea. Nabízí ubytování v apartmánech s bezplatným Wi-Fi připojením a vířivku.


8. Apartments & Suites Žlutá Hruška 

Foto: Apartments & Suites Žlutá Hruška
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
95 %

Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází v Plzni, 700 metrů od Galerie Jiřího Trnky i katedrály sv. Bartoloměje. Na místě je bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a soukromé parkoviště.


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: