Apartmány v Plzni

Potřebujete ubytování v Plzni ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Plzni. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Plzni má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. Apartment U jezera StarStarStar

Foto: Apartment U jezera
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartment U jezera in Plzeň provides accommodation with free WiFi, 1.3 km from University of West Bohemia and 3.1 km from ČEZ Arena. The accommodation is 3.1 km from the Techmania Science Center.


2. Design Apartments in Pilsen StarStarStar

Foto: Design Apartments in Pilsen
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Design Apartment in Pilsen se nachází v Plzni, 500 metrů od ČEZ Arény a 900 metrů od vědeckého muzea Techmania. Nabízí bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán
osoby45 - 65 EUR za noc

3. Pension Villa Rokycanská 

Foto: Pension Villa Rokycanská
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
82 %

Penzion Vila Rokycanská se nachází v Plzni v Plzeňském kraji, 3,3 km od Západočeského muzea a 3,4 km od Galerie Jiřího Trnky. Nabízí terasu, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma.


4. Appartement Le Bistro 

Foto: Appartement Le Bistro
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Appartement Le Bistro se nachází v Plzni, 100 metrů od katedrály sv. Bartoloměje a 200 metrů od Galerie Jiřího Trnky a Západočeského muzea, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky.


5. Pilsner Apartments 

Foto: Pilsner Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Pilsner Apartments nabízí ubytování s terasou a výhledem na město v Plzni. ČEZ Arena je odtud vzdálená 400 metrů. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají jídelní část a TV s plochou obrazovkou.


6. Apartment Jane 

Foto: Apartment Jane
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Jane se nachází v Plzni, 800 metrů od galerie Jiřího Trnky a 900 metrů od katedrály sv. Bartoloměje. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.


7. Hotel Republika 24 Apartments 

Foto: Hotel Republika 24 Apartments
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
95 %

Hotel Republika 24 Apartments se nachází v Plzni nedaleko katedrály sv. Bartoloměje, galerie Jiřího Trnky a Západočeského muzea. Nabízí ubytování v apartmánech s bezplatným Wi-Fi připojením a vířivku.


8. Apartments & Suites Žlutá Hruška 

Foto: Apartments & Suites Žlutá Hruška
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
95 %

Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází v Plzni, 700 metrů od Galerie Jiřího Trnky i katedrály sv. Bartoloměje. Na místě je bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a soukromé parkoviště.


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: