Apartmány v Plzni

Potřebujete ubytování v Plzni ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Plzni. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Plzni má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. Apartment U jezera StarStarStar

Foto: Apartment U jezera
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Featuring a garden, private pool and lake views, Apartment U jezera is located in Hradiště. The accommodation is 5 km from Plzeň, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The apartment features 3 bedrooms, a TV wit


2. Apartmánový dům Plzeň 

Foto: Apartmánový dům Plzeň
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
87 %

Apartmánový dům Plzeň se nachází v Plzni, 300 metrů od Muzea Škody Plzeň a 700 metrů od vědeckého centra Techmania. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. V několika apartmánech je kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí.


3. Apartmány Slovanská 

Foto: Apartmány Slovanská
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
66 %

Apartmány Slovanská se nacházejí v Plzni, 600 metrů od hlavního vlakového nádraží a 1,5 km od pivovaru Plzeňský Prazdroj a mají veškeré vybavení a bezplatné připojení k internetu.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi (4 dospělí)
person43 - 58 EUR za noc

4. Pilsner Apartments 

Foto: Pilsner Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Pilsner Apartments nabízí ubytování s terasou a výhledem na město v Plzni. ČEZ Arena je odtud vzdálená 400 metrů. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají jídelní část a TV s plochou obrazovkou.


5. Apartmán Bílá Hora - Roudná StarStarStarStar

Foto: Apartmán Bílá Hora - Roudná
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartmán Plzeň – Roudná se nachází 5 minut autem od centra Plzně a nabízí bezplatné Wi-Fi a balkon. K dispozici je také garáž pro motocykly.

Pokoje

Apartmán
11 osob57 - 184 EUR za noc

6. Hotel Republika 24 Apartments 

Foto: Hotel Republika 24 Apartments
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
94 %

Hotel Republika 24 Apartments se nachází v Plzni nedaleko katedrály sv. Bartoloměje, galerie Jiřího Trnky a Západočeského muzea. Nabízí ubytování v apartmánech s bezplatným Wi-Fi připojením a vířivku.


7. Apartments & Suites Žlutá Hruška 

Foto: Apartments & Suites Žlutá Hruška
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
95 %

Apartments & Suites Žlutá Hruška se nachází v Plzni, 700 metrů od Galerie Jiřího Trnky i katedrály sv. Bartoloměje. Na místě je bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a soukromé parkoviště.


8. Apartmán Livingstone - Roudna 

Foto: Apartmán Livingstone - Roudna
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmán Livingstone - Roudná se nachází v Plzni, 600 metrů od Galerie Jiřího Trnky. Nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má posezení a kuchyňský kout se sporákem a mikrovlnnou troubou.


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: